Sokak Stiliniz İçin Converse İle 3 Kombin Önerisi

Sokak Stiliniz İçin Converse İle 3 Kombin Önerisi

Yıllardır modası geçmeyen bir ayakkabı varsa, o da Converse'dir. Uzun zamandır ayakkabı raflarında yerini koruyor. Zaman zaman unutulsa da, Converse modası tekrar başladı. Rahatlığı ve tarz görünümüyle kombinlerin vazgeçilmez parçası olan bu ayakkabı, sokak stilini yansıtman için adeta bir cevher gibi. Stilini özgürce yansıt diye senin için Converse ile oluşturulan kombinler hazırladık!

Cool Görün

Cool görünmek için herkesin büyük bir çaba sarf ettiği bu dönemde aslında her şey çok kolay. Kadın-erkek fark etmeksizin herkese yakışacak bir kombin hazırladık. İlk olarak siyah bir deri cekete ihtiyacın var. Deri ceketler neredeyse herkesin dolabında mutlaka bulunur ve her kıyafetle kolay bir şekilde kombinlenebilir. Ayrıca cool görünmenin en önemli noktalarından biridir. Düz bir tişört ve siyah/mavi jean ile muhteşem bir kombinin oldu bile. Ayakkabı olarak tabii ki Converse olmazsa olmaz. O günkü modun nasılsa dilediğin renk Converse seçerek sokaklarda asi ruhunu gösterebilirsin. 

Bahara Ruhunu Yansıt

Nisan ayı ile bahar aylarının vazgeçilmezi olan elbiseler yavaş yavaş dolaplardan çıkmaya başlıyor. Puantiyeli, çiçekli, pileli etekli nasıl olursa olsun, her yerde cıvıl cıvıl bir görüntü oluşturuyorlar. Tabii bu kombinde bizim tercihimiz baharı daha çok yansıtması açısından çiçekli elbiseler olacak. İster mini elbise ister uzun elbise seç hepsinde o tatlı görüntüyü yakalayacağına eminiz. Pembe-lila çiçekleri olan krem bir elbisenin Nisan ayına yakışacağını çok düşünüyoruz. Yanına küçük bir baget kol çantası tercih edebilirsin. Ayakkabı olarak da kırmızı bir Converse muhteşem tatlı bir görüntü elde etmenizi sağlayacaktır. Üzerinize açık renk bir kot ceket alarak, hem tarzını tamamla hem de baharın havalarına karşı kendini koru. İşte ilkbaharın ruhuna yakışır kombinle, sokaklarda çiçek gibi açmaya hazırsın.

Rahatlığından Ödün Verme

Rahat kıyafetler, günümüzde hayatımızı kolaylaştıran önemli parçalardan biridir. Ne yaparsak yapalım rahat hissetmediğimizde, günümüzün güzel geçme olasılığı oldukça düşüktür. Biz de bunun için sana oldukça rahat bir kombin hazırladık. Son dönemlerde moda olan fitilli taytlar ile rahatlığı en baştan yaşayacaksın. Birden fazla renk seçeneği bulunan fitilli taytlarda dilediğin rengi kullanabilirsin ama biz bahar mevsimine indigo mavisi fitilli taytın çok yakışacağını düşündük. Üzerine kısa kollu beyaz bir crop top giyerek, spor giyimin hayatınla uyumunu hissedeceksin. Bahar mevsiminde havaların tam ısınmamasından dolayı, mutlaka üzerine ceket almalısın. Bunun için de gömlek formundaki ince ceketleri tercih edebilirsin. Çanta olarak bel çantası, spor görüntüne fazlasıyla uyum sağlayacaktır. Ayakkabı olarak ise, tabii ki Converse markasının yeni çıkan modellerini seçmelisin. 

Tarzından ödün vermeden, sokak stilini yansıtmanın zor olduğunu düşünüyorsan, Converse ile hazırladığımız kombin önerileri sayesinde bu düşünceden kurtulabilirsin. Bahara çok yakışacak, Converse kombinleriyle, şimdi bütün sokaklar senin!


İlgili Ürünler

Beğenebileceğin Diğer Yazılar