Turkish Airlines sponsorluğundaki uluslararası Basketbol turnuvası EuroLeague, Avrupa'da 2000'den bu yana düzenlenmektedir. FIBA EuroLeague’in yerini almıştır. Kazanan takım Avrupa Şampiyonu olarak kabul edilir. Dünyadaki profesyonel kapalı spor ligleri arasında en popüler olanlardan biridir. Son sezon yani 2020-21 EuroLeague Şampiyonu Anadolu Efes’tir.
Turkish Airlines EuroLeague 2021-2022 sezonunda Türkiye’yi yine güçlü takımlar Fenerbahçe Beko ve Anadolu Efes temsil etmektedir. Biz de Sneaks Cloud olarak başarılı takımlarımızı destekliyoruz.
Turkish Airlines EuroLeague 2021-2022 Fikstürü aşağıdaki gibidir
1. Hafta
30 Eylül 2021 - Perşembe
20:00 : AS Monaco - Panathinaikos Opap
21:05 : Maccabi Playtika Tel Aviv - Bayern Münih
21:30 : AX Armani Ex. Olimpia Milano - CSKA Moskova
21:45 : Real Madrid - Anadolu Efes
1 Ekim 2021 - Cuma
19:00 : Unics Kazan - Zenit St. Petersburg
20:45 : Fenerbahçe Beko - Kızıl Yıldız
21:00 : Olympiakos - TD Systems Baskonia
21:00 : LDLC ASVEL - Zalgiris Kaunas
22:00 : FC Barcelona - Alba Berlin
2. Hafta
7 Ekim 2021 - Perşembe
20:00 : Zalgiris Kaunas - Zenit St. Petersburg
21:00 : Panathinaikos Opap - Fenerbahçe Beko
21:05 : Maccabi Playtika Tel Aviv - Kızıl Yıldız
21:30 : Bayern Münih - FC Barcelona
8 Ekim 2021 - Cuma
19:00 : Unics Kazan - AS Monaco
20:30 : Anadolu Efes - CSKA Moskova
21:00 : Olympiakos - Real Madrid
21:00 : Alba Berlin - LDLC ASVEL
21:30 : TD Systems Baskonia - AX Armani Ex. Olimpia Milano
3. Hafta
12 Ekim 2021 - Salı
19:00 : Unics Kazan - Bayern Münih
20:00 : CSKA Moskova - Zenit St. Petersburg
21:00 : LDLC ASVEL - Anadolu Efes
21:00 : Alba Berlin - Fenerbahçe Beko
21:30 : TD Systems Baskonia - Panathinaikos Opap
21:30 : AX Armani Ex. Olimpia Milano - Maccabi Playtika Tel Aviv
13 Ekim 2021 - Çarşamba
20:00 : Kızıl Yıldız - Zalgiris Kaunas
21:45 : Real Madrid - AS Monaco
22:00 : FC Barcelona - Olympiakos
4. Hafta
14 Ekim 2021 - Perşembe
20:00 : Zenit St. Petersburg - Bayern Münih
20:45 : Fenerbahçe Beko - Unics Kazan
21:00 : Alba Berlin - TD Systems Baskonia
21:00 : LDLC ASVEL - Maccabi Playtika Tel Aviv
15 Ekim 2021 - Cuma
20:00 : CSKA Moskova - Kızıl Yıldız
20:00 : AS Monaco - FC Barcelona
21:00 : Olympiakos - Zalgiris Kaunas
21:30 : AX Armani Ex. Olimpia Milano - Anadolu Efes
22:00 : Real Madrid - Panathinaikos Opap
5. Hafta
21 Ekim 2021 - Perşembe
20:00 : Anadolu Efes - Unics Kazan
20:00 : Zalgiris Kaunas - Bayern Münih
21:05 : Maccabi Playtika Tel Aviv - Panathinaikos Opap
21:30 : AX Armani Ex. Olimpia Milano - LDLC ASVEL
22:00 : Real Madrid - Fenerbahçe Beko
22 Ekim 2021 - Cuma
20:00 : Kızıl Yıldız - Alba Berlin
20:00 : CSKA Moskova - Olympiakos
21:30 : TD Systems Baskonia - AS Monaco
22:00 : FC Barcelona - Zenit St. Petersburg
6. Hafta
26 Ekim 2021 - Salı
20:00 : AS Monaco - Kızıl Yıldız
20:45 : Fenerbahçe Beko - FC Barcelona
21:00 : Olympiakos - Alba Berlin
21:05 : Maccabi Playtika Tel Aviv - Zalgiris Kaunas
21:45 : Bayern Münih - AX Armani Ex. Olimpia Milano
27 Ekim 2021 - Çarşamba
19:00 : Unics Kazan - TD Systems Baskonia
20:00 : Zenit St. Petersburg - Real Madrid
21:00 : Panathinaikos Opap - Anadolu Efes
21:00 : LDLC ASVEL - CSKA Moskova
7. Hafta
28 Ekim 2021 - Perşembe
21:00 : Olympiakos - Fenerbahçe Beko
21:00 : Alba Berlin - Bayern Münih
21:05 : Maccabi Playtika Tel Aviv - FC Barcelona
21:30 : AX Armani Ex. Olimpia Milano - Kızıl Yıldız
29 Ekim 2021 - Cuma
19:00 : Unics Kazan - Real Madrid
20:00 : Zenit St. Petersburg - TD Systems Baskonia
20:00 : AS Monaco - CSKA Moskova
20:30 : Anadolu Efes - Zalgiris Kaunas
21:00 : Panathinaikos Opap - LDLC ASVEL
8. Hafta
4 Kasım 2021 - Perşembe
20:00 : CSKA Moskova - Fenerbahçe Beko
21:00 : Kızıl Yıldız - Panathinaikos Opap
22:00 : LDLC ASVEL - Unics Kazan
22:30 : AX Armani Ex. Olimpia Milano - FC Barcelona
5 Kasım 2021 - Cuma
20:30 : Anadolu Efes - Zenit St. Petersburg
21:00 : Zalgiris Kaunas - Alba Berlin
22:00 : Olympiakos - AS Monaco
22:30 : TD Systems Baskonia - Maccabi Playtika Tel Aviv
22:45 : Bayern Münih - Real Madrid
9. Hafta
11 Kasım 2021 - Perşembe
20:00 : CSKA Moskova - Maccabi Playtika Tel Aviv
21:00 : Kızıl Yıldız - LDLC ASVEL
22:00 : Alba Berlin - Anadolu Efes
22:00 : Panathinaikos Opap - Unics Kazan
23:00 : FC Barcelona - TD Systems Baskonia
12 Kasım 2021 - Cuma
20:00 : Zenit St. Petersburg - Olympiakos
20:45 : Fenerbahçe Beko - AX Armani Ex. Olimpia Milano
21:00 : AS Monaco - Bayern Münih
22:45 : Real Madrid - Zalgiris Kaunas
10. Hafta
16 Kasım 2021 - Salı
21:00 : Zalgiris Kaunas - Panathinaikos Opap
22:00 : LDLC ASVEL - Real Madrid
22:30 : Bayern Münih - Fenerbahçe Beko
22:30 : TD Systems Baskonia - Kızıl Yıldız
17 Kasım 2021 - Çarşamba
19:00 : Unics Kazan - AX Armani Ex. Olimpia Milano
20:00 : Zenit St. Petersburg - Alba Berlin
20:30 : Anadolu Efes - Olympiakos
22:05 : Maccabi Playtika Tel Aviv - AS Monaco
23:00 : FC Barcelona - CSKA Moskova
11. Hafta
18 Kasım 2021 - Perşembe
22:30 : Bayern Münih - Panathinaikos Opap
22:45 : Real Madrid - Kızıl Yıldız
19 Kasım 2021 - Cuma
19:00 : Unics Kazan - Alba Berlin
20:00 : Zenit St. Petersburg - AX Armani Ex. Olimpia Milano
20:30 : Anadolu Efes - AS Monaco
21:00 : Zalgiris Kaunas - Fenerbahçe Beko
22:00 : LDLC ASVEL - FC Barcelona
22:00 : Olympiakos - Maccabi Playtika Tel Aviv
22:30 : TD Systems Baskonia - CSKA Moskova
12. Hafta
25 Kasım 2021 - Perşembe
20:00 : CSKA Moskova - Bayern Münih
20:45 : Fenerbahçe Beko - Anadolu Efes
22:00 : Alba Berlin - Maccabi Playtika Tel Aviv
22:00 : Panathinaikos Opap - Zenit St. Petersburg
22:30 : TD Systems Baskonia - Real Madrid
26 Kasım 2021 - Cuma
21:00 : Kızıl Yıldız - Unics Kazan
21:00 : AS Monaco - LDLC ASVEL
22:30 : AX Armani Ex. Olimpia Milano - Olympiakos
23:00 : FC Barcelona - Zalgiris Kaunas
13. Hafta
2 Aralık 2021 - Perşembe
20:00 : CSKA Moskova - Panathinaikos Opap
20:45 : Fenerbahçe Beko - AS Monaco
21:00 : Zalgiris Kaunas - TD Systems Baskonia
22:30 : Bayern Münih - LDLC ASVEL
22:45 : Real Madrid - Maccabi Playtika Tel Aviv
3 Aralık 2021 - Cuma
19:00 : Unics Kazan - Olympiakos
20:00 : Zenit St. Petersburg - Kızıl Yıldız
20:30 : Anadolu Efes - FC Barcelona
22:00 : Alba Berlin - AX Armani Ex. Olimpia Milano
14. Hafta
9 Aralık 2021 - Perşembe
20:00 : Zenit St. Petersburg - Fenerbahçe Beko
21:00 : Kızıl Yıldız - Olympiakos
22:05 : Maccabi Playtika Tel Aviv - Unics Kazan
22:30 : Bayern Münih - Anadolu Efes
22:30 : TD Systems Baskonia - LDLC ASVEL
10 Aralık 2021 - Cuma
21:00 : AS Monaco - AX Armani Ex. Olimpia Milano
21:00 : Zalgiris Kaunas - CSKA Moskova
22:00 : Panathinaikos Opap - Alba Berlin
23:00 : FC Barcelona - Real Madrid
15. Hafta
14 Aralık 2021 - Salı
20:30 : Anadolu Efes - TD Systems Baskonia
20:45 : Fenerbahçe Beko - Maccabi Playtika Tel Aviv
21:00 : Kızıl Yıldız - FC Barcelona
22:30 : AX Armani Ex. Olimpia Milano - Panathinaikos Opap
22:45 : Real Madrid - Alba Berlin
15 Aralık 2021 - Çarşamba
20:00 : CSKA Moskova - Unics Kazan
21:00 : Zalgiris Kaunas - AS Monaco
22:00 : Olympiakos - Bayern Münih
22:00 : LDLC ASVEL - Zenit St. Petersburg
16. Hafta
16 Aralık 2021 - Perşembe
20:45 : Fenerbahçe Beko - TD Systems Baskonia
22:00 : Panathinaikos Opap - FC Barcelona
22:05 : Maccabi Playtika Tel Aviv - Anadolu Efes
22:30 : AX Armani Ex. Olimpia Milano - Real Madrid
17 Aralık 2021 - Cuma
19:00 : Unics Kazan - Zalgiris Kaunas
21:00 : AS Monaco - Zenit St. Petersburg
21:00 : Kızıl Yıldız - Bayern Münih
22:00 : Alba Berlin - CSKA Moskova
22:00 : Olympiakos - LDLC ASVEL
17. Hafta
22 Aralık 2021 - Çarşamba
20:30 : Anadolu Efes - Kızıl Yıldız
21:00 : Zalgiris Kaunas - AX Armani Ex. Olimpia Milano
22:00 : Alba Berlin - AS Monaco
23:00 : FC Barcelona - Unics Kazan
23 Aralık 2021 - Perşembe
20:00 : Zenit St. Petersburg - Maccabi Playtika Tel Aviv
22:00 : LDLC ASVEL - Fenerbahçe Beko
22:00 : Panathinaikos Opap - Olympiakos
22:30 : Bayern Münih - TD Systems Baskonia
22:45 : Real Madrid - CSKA Moskova
18. Hafta
29 Aralık 2021 - Çarşamba
20:45 : Fenerbahçe Beko - Real Madrid
21:00 : AS Monaco - Maccabi Playtika Tel Aviv
22:00 : Olympiakos - CSKA Moskova
22:30 : AX Armani Ex. Olimpia Milano - Alba Berlin
30 Aralık 2021 - Perşembe
19:00 : Unics Kazan - Anadolu Efes
21:00 : Kızıl Yıldız - Zenit St. Petersburg
22:00 : LDLC ASVEL - Bayern Münih
22:00 : Panathinaikos Opap - Zalgiris Kaunas
22:30 : TD Systems Baskonia - FC Barcelona
19. Hafta
6 Ocak 2022 - Perşembe
21:00 : Kızıl Yıldız - Fenerbahçe Beko
22:00 : Alba Berlin - Panathinaikos Opap
22:05 : Maccabi Playtika Tel Aviv - TD Systems Baskonia
22:45 : Real Madrid - Unics Kazan
7 Ocak 2022 - Cuma
20:00 : CSKA Moskova - FC Barcelona
20:30 : Anadolu Efes - Bayern Münih
21:00 : Zalgiris Kaunas - Olympiakos
22:00 : LDLC ASVEL - AS Monaco
22:30 : AX Armani Ex. Olimpia Milano - Zenit St. Petersburg
20. Hafta
11 Ocak 2022 - Salı
20:00 : Zenit St. Petersburg - LDLC ASVEL
20:45 : Fenerbahçe Beko - Olympiakos
21:00 : Kızıl Yıldız - Real Madrid
21:45 : AS Monaco - Unics Kazan
22:30 : Bayern Münih - Zalgiris Kaunas
22:45 : TD Systems Baskonia - Anadolu Efes
23:00 : FC Barcelona - AX Armani Ex. Olimpia Milano
12 Ocak 2022 - Çarşamba
22:00 : Panathinaikos Opap - CSKA Moskova
22:05 : Maccabi Playtika Tel Aviv - Alba Berlin
21. Hafta
13 Ocak 2022 - Perşembe
21:00 : Zalgiris Kaunas - Kızıl Yıldız
22:00 : Olympiakos - Zenit St. Petersburg
22:30 : AX Armani Ex. Olimpia Milano - Unics Kazan
22:30 : Bayern Münih - AS Monaco
23:00 : FC Barcelona - Anadolu Efes
14 Ocak 2022 - Cuma
20:00 : CSKA Moskova - LDLC ASVEL
20:45 : Fenerbahçe Beko - Alba Berlin
22:00 : Panathinaikos Opap - Maccabi Playtika Tel Aviv
22:45 : Real Madrid - TD Systems Baskonia
22. Hafta
20 Ocak 2022 - Perşembe
19:00 : Unics Kazan - FC Barcelona
20:00 : Zenit St. Petersburg - AS Monaco
20:45 : Fenerbahçe Beko - Zalgiris Kaunas
22:00 : Alba Berlin - Real Madrid
22:05 : Maccabi Playtika Tel Aviv - Olympiakos
21 Ocak 2022 - Cuma
20:00 : CSKA Moskova - AX Armani Ex. Olimpia Milano
20:30 : Anadolu Efes - Panathinaikos Opap
22:00 : LDLC ASVEL - Kızıl Yıldız
22:30 : TD Systems Baskonia - Bayern Münih
23. Hafta
27 Ocak 2022 - Perşembe
20:00 : Zenit St. Petersburg - Anadolu Efes
22:00 : Olympiakos - Kızıl Yıldız
22:05 : Maccabi Playtika Tel Aviv - Fenerbahçe Beko
23:00 : FC Barcelona - LDLC ASVEL
28 Ocak 2022 - Cuma
19:00 : Unics Kazan - CSKA Moskova
21:00 : AS Monaco - Real Madrid
22:00 : Panathinaikos Opap - TD Systems Baskonia
22:30 : AX Armani Ex. Olimpia Milano - Zalgiris Kaunas
22:30 : Bayern Münih - Alba Berlin
24. Hafta
1 Şubat 2022 - Salı
20:45 : Fenerbahçe Beko - LDLC ASVEL
21:00 : Zalgiris Kaunas - Maccabi Playtika Tel Aviv
21:00 : Kızıl Yıldız - AX Armani Ex. Olimpia Milano
22:00 : Panathinaikos Opap - AS Monaco
22:30 : TD Systems Baskonia - Zenit St. Petersburg
23:00 : FC Barcelona - Bayern Münih
2 Şubat 2022 - Çarşamba
20:00 : CSKA Moskova - Anadolu Efes
22:00 : Alba Berlin - Unics Kazan
22:45 : Real Madrid - Olympiakos
25. Hafta
3 Şubat 2022 - Perşembe
21:00 : Kızıl Yıldız - AS Monaco
22:30 : AX Armani Ex. Olimpia Milano - Fenerbahçe Beko
22:30 : Bayern Münih - Maccabi Playtika Tel Aviv
23:00 : FC Barcelona - Panathinaikos Opap
4 Şubat 2022 - Cuma
20:00 : CSKA Moskova - Alba Berlin
20:30 : Anadolu Efes - LDLC ASVEL
21:00 : Zalgiris Kaunas - Unics Kazan
22:30 : TD Systems Baskonia - Olympiakos
22:45 : Real Madrid - Zenit St. Petersburg
26. Hafta
10 Şubat 2022 - Perşembe
21:00 : AS Monaco - Zalgiris Kaunas
22:00 : Olympiakos - Anadolu Efes
22:00 : Alba Berlin - Zenit St. Petersburg
22:05 : Maccabi Playtika Tel Aviv - CSKA Moskova
22:30 : AX Armani Ex. Olimpia Milano - TD Systems Baskonia
11 Şubat 2022 - Cuma
19:00 : Unics Kazan - Kızıl Yıldız
20:45 : Fenerbahçe Beko - Bayern Münih
22:00 : LDLC ASVEL - Panathinaikos Opap
22:45 : Real Madrid - FC Barcelona
27. Hafta
24 Şubat 2022 - Perşembe
20:30 : Anadolu Efes - Maccabi Playtika Tel Aviv
21:00 : Zalgiris Kaunas - Real Madrid
22:00 : LDLC ASVEL - Alba Berlin
22:00 : Olympiakos - AX Armani Ex. Olimpia Milano
22:30 : TD Systems Baskonia - Unics Kazan
25 Şubat 2022 - Cuma
20:00 : Zenit St. Petersburg - FC Barcelona
21:00 : AS Monaco - Fenerbahçe Beko
22:00 : Panathinaikos Opap - Kızıl Yıldız
22:30 : Bayern Münih - CSKA Moskova
28. Hafta
3 Mart 2022 - Perşembe
19:00 : Unics Kazan - LDLC ASVEL
20:30 : Anadolu Efes - Fenerbahçe Beko
21:00 : Kızıl Yıldız - TD Systems Baskonia
22:00 : Alba Berlin - Zalgiris Kaunas
22:05 : Maccabi Playtika Tel Aviv - Zenit St. Petersburg
23:00 : FC Barcelona - AS Monaco
4 Mart 2022 - Cuma
20:00 : CSKA Moskova - Real Madrid
22:00 : Panathinaikos Opap - AX Armani Ex. Olimpia Milano
22:45 : Bayern Münih - Olympiakos
29. Hafta
10 Mart 2022 - Perşembe
20:45 : Fenerbahçe Beko - CSKA Moskova
21:00 : Kızıl Yıldız - Maccabi Playtika Tel Aviv
22:00 : Alba Berlin - Olympiakos
22:00 : LDLC ASVEL - TD Systems Baskonia
22:45 : Real Madrid - AX Armani Ex. Olimpia Milano
11 Mart 2022 - Cuma
20:00 : Zenit St. Petersburg - Panathinaikos Opap
21:00 : Zalgiris Kaunas - FC Barcelona
21:00 : AS Monaco - Anadolu Efes
22:30 : Bayern Münih - Unics Kazan
30. Hafta
17 Mart 2022 - Perşembe
19:00 : Unics Kazan - Maccabi Playtika Tel Aviv
21:00 : Zalgiris Kaunas - Anadolu Efes
22:00 : Olympiakos - Panathinaikos Opap
22:45 : Real Madrid - LDLC ASVEL
18 Mart 2022 - Cuma
20:00 : CSKA Moskova - AS Monaco
20:45