TÜM ALIŞVERİŞLERDE %3 PARA PUAN HEDİYE

Sırt Çantası Modelleri

  173 ürün listeleniyor

  Sırt Çantası

  Spor kıyafetlerin en önemli tamamlayıcı sırt çantası, artık sadece bir eşya taşıma aracı olarak değil kombinlerde tamamlayıcı aksesuar olarak kullanılmakta. Modanın her geçen gün değişmesiyle beraber çanta modellerinde de çeşitlilik artmaktadır. Her zevke uygun desende, renkte ve ölçüde tasarımlar bulmak mümkün. 

  Kampüse dönüş koleksiyonlarının da en gözde parçası sırt çantası. Defter, notebook, bakım ürünleri ve daha fazlasını taşımak için mutlaka ihtiyacın olacak. Özellikle Vans sırt çantası modelleri z kuşağının gözde seçeneklerinden biri. Renkleri, şık tasarımı ayrı bir tarz yaratmana imkan sağlayacak.

  Eastpak, adidas, Nike, Vans, Jordan, Reebok, Timberland gibi önemli markaların tasarladığı birbirinden güzel renklerde sırt çantası modelleri Sneaks Cloud’da. Tarzına uyan modeli seç ve hemen koleksiyonuna dahil et. Basketbolsever biriysen Jordan Sırt çantası modellerine bakmayı da ihmal etme. Marvel serilerine hayransan Eastpak da Marvel koleksiyonunu senin için tasarladı. 

  Tarzını bir bütün olarak ele almak son derece önemlidir. Tamamlayıcı parçalar kıyafetlerin daha dikkat çekici olmasını sağlar. Stilini ortaya çıkaran detaylar aksesuarlardır. Kadın ve erkeklerin moda zevki ve gereksinimlerine hitap eden özel tasarımlarla, zamansız ve ortam sınırlaması olmaksızın, sırt çantası modelleri ile farklı kombinleri kolaylıkla oluşturabilirsin.

  Çantalarda kombinlerin en tamamlayıcı parçalarından biri olup doğru şekilde kombinlendiğinde oldukça güzel bir görüntü oluşturur. Yaz ayları için bez ve nefes alabilen özelliklere sahip olan çantaları tercih etmeni tavsiye ederiz. Sonbahar ve kış aylarında ise su itici özelliğe sahip olan modeller kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

  Sırt çantası alırken nelere dikkat etmelisiniz?

  Sık sık yolculuk yapan kişilerdensen geniş hacimli modelleri tercih edebilirsin, günlük kullanım için daha küçük boyutlu çantaları seçmek konforlu kullanım sağlayacaktır. Spor salonuna giderken de hem spor ayakkabı hem yedek kıyafetlerin sığabilmesi için eşyalarının sığacağı bir boy tercih etmelisin. Bilgisayarını yanından ayıramıyorsan ve klasik bilgisayar çantalarından sıkıldıysan, notebook sığacak boyutlarda bir sırt çantası alarak konforlu taşıma deneyimi elde edebilirsin.

  En önemli nokta sırt çantasının kaliteli malzemelerden üretilmesidir. Dikişlerinin sağlam olması uzun bir kullanım ömrü sağlayacaktır. Markalı ürünlerin tercih edilmesindeki en önemli etken budur. Fermuarının düzgün çalışıyor olmasına da dikkat edilmelidir. Yumuşak kayışlar omzuna taktığında rahat etmeni sağlayacak bu sebeple önce yastıklamasını kontrol etmelisin. 

  Ayarlanabilir askılar, vücut boyuna göre boy ayarlaması sağlamada önemlidir. Alım yaparken öncelikle kullanım amacı belirlemelisin, içerisine notebook koyacaksan boyutunu ona göre seçmen gerekecek, günlük kullanımda az eşya taşıyacaksan küçük boy sırt çantası da tercih edebilirsin. Spor çantası olarak kullanacaksan ayakkabı ve kıyafetlerinin sığacağı boyutları seçmen önemli.