Bu sayfa sneakscloud.com (Yalı Spor Malzemeleri Ltd. Şti.) gizlilik politikasını içermektedir. Sneaks Cloud web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız:

1) sneakscloud.com bir Yalı Spor markasıdır ve üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi birinci önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Satış Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

2) sneakscloud.com, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır. Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, sneakscloud.com müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla sneakscloud.com iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

3) Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. 

4) Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Sneakscloud.com’dan gönderilen e-maillerin alt kısmında bulunan “Kampanya duyurularından haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” linkine tıklayarak, ya da site üzerinden "Üyelik Paneli" bölümden "Üyelik Bilgileri" alanında "Kampanya epostalarını almak istiyorum" açıklamasının yanındaki kutucuğu tıklayarak e-posta gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

5) Sneakscloud.com’a üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece bilgilendirme postaları e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği, satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, üçüncü şahısların reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgileri, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına uyarlamak için kullanmaktayız. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır.

6) Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mb şifrelenmiştir. Bu şekilde internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlarda ele geçirilmesi önlenmiştir.

Tüm soru ve görüşleriniz için bize aşağıdaki bilgileri kullanarak ulaşabilirsiniz:

Adres:

Yalı Spor Malzemeleri. Ltd Şti. 10006 SOKAK NO:3/A A.O.S.B Çiğli/İzmir
Telefon: 0850 222 77 59
E-posta: info@sneakscloud.com