TÜM ALIŞVERİŞLERDE %3 PARA PUAN HEDİYE

Şapka Modelleri

  107 ürün listeleniyor

  Çanta

  Erkek ve kadınların en çok tercih ettiği aksesuarlardan biri olan çantalar günlük kullanım için oldukça işlevsel materyallerden biridir. Bel çantası, spor çantası, kol çantası ve daha birçok kullanışlı modeli Sneaks Cloud’da bulabilirsin. Geçmişe nazaran erkekler de sıklıkla çanta kullanmakta. Laptop, anahtar, cüzdan, doküman gibi birçok eşyayı elde taşımak yerine farklı renk ve modellerde çantalar ile taşımayı tercih etmekteler. 

  Pek çok kadın için büyük tutku olan çanta, renk ve şekil farklılıklarıyla binlerce alternatife sahip. Eşya taşımanın yanı sıra aksesuar olarak da kullanılmakta. Tarzın tamamlayıcısı bu ürünlerin işlevselliği kadar tasarımları da son derece önemli. Son dönemlerde genç nesil arasında bel çantası, ipli ve büzgülü çanta modelleri sokak trendlerinin güncel parçalarından. Kendi stilini oluşturmak istiyorsan başlangıç aksesuarının çanta olduğunu unutma. 

  Bel Çantası

  Sokak giyim modasında oldukça yaygın hale gelen bel çantası modelleri yüksek yaş grubunun kullanımından çıkarak oversize giyimin aksesuar kombini haline geldi. Siyah, mavi ve kırmızı başta olmak üzere birçok renk alternatifi mevcut. Bu çantaların içerisine telefon, cüzdan, anahtar gibi ufak tefek eşyaları koyabilirsin. Hafif, rahat ve kullanışlıdır. Daha büyük parçalar için sırt çantası almanı öneririz.

  Belden bağlamalı çanta modelleri pratik kullanımından ötürü özellikle ağırlık taşımak istemeyen kişiler için spor etkinlikleri dışında günlük hayatta da tercih edilmektedir. 

  Spor Çantası

  Antrenmana giderken spor ayakkabı, suluk, yedek kıyafetler ve havlu gibi birçok ürünü yaşıman gerekecek. Bunun için yanına alacağın eşyalara uygun boyutta spor çantası edinmelisin. Özellikle de Nike ve adidas marka spor çanta modelleri en çok rağbet görenler diyebiliriz. Bölmeli olanları tercih edersen kirli temiz ayrımı yapman daha kolay olacaktır. İster koldan asmalı ister sırt çantası, tarzına uygun ve en kullanışlı modeli seçmek için acele etmelisin. Havalı tarzını şık bir çantayla tamamlamak için Sneaks Cloud koleksiyonlarını mutlaka incele. 

  Sneaks Cloud’da Eastpak, adidas, Nike, Vans, Timberland ve daha birçok kaliteli çanta koleksiyonunu bulabilirsin.