TÜM ALIŞVERİŞLERDE %3 PARA PUAN HEDİYE

Skechers Ürünleri

  333 ürün listeleniyor

  Konfor dendi mi: Skechers!

  Gün içerisinde farkında bile olmadan onlarca adım atarız. Biz farkına varmasak da ayaklarımız farkındadır. Aynı şekilde tüm vücudumuz da o yorgunluğu o an hissetirmese bile akşam olup yatağa uzanınca hatırlatır. Bundandır ki gündelik hayatta kıyafetlerimizi özellikle de ayakkabılarımızı en rahat hissedebileceğimizlerden tercih etmeliyiz. 

  Çocuklar belki de en hareketlilerimizdir. Tüm gün oradan oraya koşturup dururlar. Düşerler, tırmanırlar, zıplarlar ve oynarlar. Tüm bunları yaparken bunları yapmalarını engellemeyecek hatta destek olacak bir ayakkabıya ihtiyaçları olur. Skechers ise yumuşak tabanı aynı zamanda kaliteli ve dayanıklı topuğu ile çocukların bu ihtiyaçlarını gidermek konusunda en iyisidir. 

  Ayaklarımızda binlerce sinir ucu bulunur o yüzdendir ki her adımınızda yeri hissederiz. Toprak yol ile asfaltta yürürken hissetiklerimiz ve yürüyüşümüz farklıdır. Yürüyeceğimiz zemini çoğu zaman seçemeyiz veya değiştiremeyiz fakat bizim kontrolümüz altında olan bir etken var, ayakkabılarımız. Nerede, ne kadar süre ya da yol yürürseniz yürüyün bir sonraki gün ayaklarınızın ağrımamasını sağlayacak ayakkabı modelleri Skechers’da mevcut! 

  Yürüyüş ve Doğa

  Şehir yaşamından kaçmak için doğaya dönüldüğünde yürüyüş yapmak olmazsa olmazdır. İster yakın bir yeşillikte ister dağlık bir alanda olsun, temiz hava eşliğinde hayata bir mola vermek gereklidir. Bu yürüyüşlerin bir eziyet haline gelmemesi için birçok faktör etkili olsa da ayakkabı en büyük etkenlerden biridir.