TÜM ALIŞVERİŞLERDE %3 PARA PUAN HEDİYE

Yağmurluk

Sonbahar ve kış aylarında soğuk hava, yağmur ve kar gibi zorlu hava koşullarından korunmak için öncelikli tercihlerden biri yağmurluk ve rüzgârlık gibi koruyucu giysilerdir. Özellikle açık hava sporlarını sevenlerin vazgeçilmezlerindendir. Su geçirmeyen yapısı sayesinde sahil kenarındaki koşunu yağış başlasa da yarım bırakmazsın. Özellikle kapüşonlu yağmurluk modelleri baş bölgesi için de ıslanmayı engelleyeceğinden sağlığını korumana da yardımcı olur. 

Sadece sporda değil her türlü günlük giyim üzerine yağmurluk alarak rüzgardan ve ıslaklıktan korunma sağlayabilirsin. Uygun fiyatlar, şık tasarım ve su geçirmez yağmurluk ve rüzgârlık modelleri zorlu hava şartlarında sana yardımcı olacaktır. adidas, Nike, Asics, Puma, Skechers, Vans gibi kaliteli markaların tasarladığı şık ve kullanışlı yağmurluk / rüzgârlık ürünlerini koleksiyonumuzda bulabilirsin. 

Özellikle okula giderken kullanmak için yağmurluk arayışındaysan bel altında biten şık tasarımlı modeller tercih edebilirsin. Her türlü kıyafetle kolaylıkla kombinlenebilir. 

Sonbahar kış kampını sevenler için de uygun nitelikte yağmurluk çeşitleri Sneaks Cloud’da. Soğuk ve yağmurlu havalarda rüzgar ve su geçirmeyen giyim, son derece önemlidir. Doğa yürüyüşleri ve spor aktiviteleri için fayda sağlayabilir. 

Yağmurluk Nasıl Seçilir?

Kaliteli bir yağmurluk su geçirmez bir kumaşa sahip olmalıdır. Ayrıca rüzgâr ve diğer zorlu hava koşullarına dayanıklı olmalıdır. Bulunduğun bölgenin iklim şartları, hava şartları, günlük aktivitelerine göre seçtiğinde yağmurluk modellerinin nefes alabilir özelliklere sahip olması son derece önemlidir. Yağmurluk ya da rüzgârlık seçimi yaparken kendi tarzının dışına çıkmamalısın ve sana hitap eden şık modelleri tercih etmelisin.

Yağmurluk ve Rüzgârlık Temizliği Nasıl Yapılır?

Zorlu kış şartlarında oldukça konfor sağlayan rüzgârlık ve yağmurluk temizliği son derece önemlidir. Seni yağmur ve rüzgârdan koruyan özel dış ve iç yüzeylere sahip olan ürünleri temizlerken oldukça hassas olmalısın. Bu ürünleri ılık deterjan köpüğüyle kolayca temizlemen mümkündür. Sıcak sudan uzak tutmalısın. Çamaşır makinende yıkarken soğuk su tercihinde bulunmanı öneririz. Şık tasarımlarıyla dünyanın tanınmış markaları olan adidas, Nike, Vans gibi markalar tarafından üretilen yağmurluk ve rüzgârlık modellerine göz atabilirsin.